
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9292 > 13-9190 |
| Voorganger | 13-9292 Dienstauto (79-TGL-6) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | SF-638-T |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.471 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 729 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.571 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Tactisch Officier Alarmcentrale |
|---|
