
Foto: Jeffrey Koper (2025)

Foto: John Lammes (2025)

Foto: Jeffrey Koper (2025)

Foto: John Lammes (2025)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9097 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | Z-846-NR |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.065 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 685 kg |
| Massa maximaal | 2.750 kg |
| Massa rijklaar | 2.165 kg |
| Bijzonderheden | Informatie Manager Commando Plaats Incident Volkswagen Transporter T7-Multivan 1,4e-Hybrid |
|---|