
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-35 Amsterdam (Willem & Hoofdkantoor) |
| Roepnummer | 13-9193 > 13-9102 > 13-9097 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-9097 Dienstvoertuig Informatie Manager CoPI |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 02-TXF-8 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.503 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 697 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.603 kg |
| Bijzonderheden |
|---|