13-9096 Dienstvoertuig Taakcommandant

Foto: Jan Korte (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Hyundai |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | R-284-BV |
|---|
| Bouwjaar | 2022 |
|---|
| Dienstjaren |
2022 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.539 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 636 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.175 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.639 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | wagenpaknr: 832 |
|---|