
Foto: Riv van Alphen (2023)
13-9095 Dienstvoertuig HOvD/Leider CoPI
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9095 Dienstvoertuig HOvD/Leider CoPI

Foto: Riv van Alphen (2023)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9095 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Hyundai |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | P-876-XZ |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.539 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 636 kg |
| Massa maximaal | 2.175 kg |
| Massa rijklaar | 1.639 kg |
| Bijzonderheden | wagenpaknr: 831 |
|---|