
Foto: Thijs Vaneveld (2024)

Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Thijs Vaneveld (2024)

Foto: Jan Korte (2023)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9093 |
| Voorganger | 13-9093 Dienstbus Officier van Dienst (VP-729-L) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VKH-91-R > S-994-NR |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.572 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 778 kg |
| Massa maximaal | 3.350 kg |
| Massa rijklaar | 2.672 kg |
| Bijzonderheden | wagenparknr: 790 Officier van Dienst Zuid |
|---|