
Foto: Deyel de Graaf (2024)
13-9092 Dienstvoertuig Regionale Officier van Dienst
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9092 Dienstvoertuig Regionale Officier van Dienst

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9093 |
| Voorganger | 13-9092 Dienstbus Officier van Dienst (VF-278-R) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VKH-90-R > S-721-FX |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.075 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 725 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.175 kg |
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Zuid |
|---|