13-8161 Motorspuitaanhanger

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | MSA - Motorspuitaanhanger
LD1.500 |
|---|
| Merk | Onbekend |
|---|
| Opbouw | BMT |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 92-WN-LX |
|---|
| Bouwjaar | 2015 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 800 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.200 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 800 kg |
|---|
Bijzonderheden