
Foto: Ramon Versteeg (2020)
13-5171 Hulpverleningsvoertuig-Kraan
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-5171 Hulpverleningsvoertuig-Kraan

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-51 Amstelveen |
| Roepnummer | 13-5171 |
| Voorganger | 13-5171 Hulpverleningsvoertuig (BR-FN-14) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-K |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 55-BPX-7 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 387 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 17.995 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 9.005 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 18.095 kg |
| Bijzonderheden | - Standaard Volvo FM cabine; - ALPAS 8-luiks opbouw; - 3900 mm wielbasis; - Volvo engine 380 pk; - HIAB X-HIPRO 232E-6 autolaad- en loskraan; - Netto hefmoment: 19,4 Tm; - Gieklengte: 17,53 m; - Z-Control bediening; - XS-drive radiografische bediening op de kraan; - Hydraulisch aangedreven lier 50kN; - Lichtmast met een draai- en kantelunit; - Z-Vision LED verlichtingssysteem; - Hydraulische aangedreven generator 20 kVA 230/400V; - Elektrisch-hydraulisch afzetsysteem voor rolcontainers met tramvijzels. |
|---|