13-5171 Hulpverleningsvoertuig (BR-FN-14)

Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2+ |
|---|
| Merk | Onbekend |
|---|
| Opbouw | Gemco |
|---|
| Kenteken | BR-FN-14 |
|---|
| Bouwjaar | 2005 |
|---|
| Dienstjaren |
2005 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 279 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 12.760 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.240 kg |
|---|
| Massa maximaal | 16.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.860 kg |
|---|
Bijzonderheden