13-472 Dienstauto (38-JR-VN)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-4 |
|---|
| Merk | SMART |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 38-JR-VN |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m 2011 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 3 stuks |
|---|
| Vermogen | 41 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 705 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 285 kg |
|---|
| Massa maximaal | 990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 805 kg |
|---|
Bijzonderheden