13-3531 Tankautospuit (23-BDH-2)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | 23-BDH-2 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m 2026 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 285 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.645 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.855 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.745 kg |
|---|
Bijzonderheden