


Foto’s: Jan Korte (2022)



Foto’s: Jan Korte (2022)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-24 Amsterdam (Teunis) |
| Roepnummer | 13-2451 |
| Voorganger | 13-2451 Autoladder (62-BKT-8) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | 34-BPX-5 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 14.189 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.311 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 14.289 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 723 |
|---|