13-2451 Autoladder (62-BKT-8)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-30 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Kenteken | 62-BKT-8 |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 299 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.120 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.380 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.220 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 18-08-2019 Tijdens rit naar incident in brand geraakt. |
|---|