
Foto: Milan de Groot (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-24 Amsterdam (Teunis) |
| Roepnummer | 13-2431 |
| Voorganger | 13-2431 Tankautospuit (18-BDJ-8) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Emergency One (Schotland) |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BB-604-Z |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.834 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.166 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.934 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Opbouw; Emergency One (Schotland) |
|---|
