
Foto: Ramon Versteeg (2018)
13-2431 Tankautospuit (18-BDJ-8)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-2431 Tankautospuit (18-BDJ-8)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-24 Amsterdam (Teunis) |
| Roepnummer | 13-3538 > 13-2431 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-2431 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 18-BDJ-8 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.645 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.855 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.745 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 696 Bij alarmering opgeroepen als Autospuit Teunis |
|---|