
Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Frank vd Weerden

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Frank vd Weerden
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | DA Aalsmeer > DA Cluster CI Zuidflank Karspeldreef > 13-0902 Willem |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 48-SHZ-8 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.032 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 588 kg |
| Massa maximaal | 1.620 kg |
| Massa rijklaar | 1.132 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 632 2011-2014 DA Aalsmeer 13-3502 2014-2018 DA Cluster CI Zuidflank 13-3502 Karspeldreef 2018 DA Cluster CI Zuidflank 13-0902 Willem |
|---|