
Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9082 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VG-835-F |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 529 cm |
| Massa ledig | 1.827 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.173 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.927 kg |
| Bijzonderheden | Bedrijfsbrandweer Tata steel |
|---|