
Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Bryan Ederveen (2023)

Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Bryan Ederveen (2023)
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9081 |
| Voorganger | 12-9081 Gereedschaps/Materiaalvoertuig (31-BK-RT) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Citybox / Dhollandia Nederland |
| Kenteken | V-085-VN |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 630 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.970 kg |
| Bijzonderheden | Bedrijfsbrandweer Tata Steel |
|---|