
Foto: Bryan Ederveen (2024)


Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bryan Ederveen (2024)


Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9071 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2+ |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BV-ZJ-77 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 205 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 236 cm |
| Lengte | 710 cm |
| Massa ledig | 6.435 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.565 kg |
| Massa maximaal | 10.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.535 kg |
| Bijzonderheden | Bedrijfsbrandweer Tata steel |
|---|