
Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bryan Ederveen (2024)
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9033 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 12-9033 Tankautospuit-Industriële Brandbestrijding |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD300 T1.500 S500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-RB-27 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 220 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 247 cm |
| Lengte | 707 cm |
| Massa ledig | 9.710 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.290 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.810 kg |
| Bijzonderheden | Voorzien van dakmonitor. Planning uit dienst; februari 2026 |
|---|