
Foto: Bryan Ederveen (2026)

Foto: Deyel de Graaf (2024)

Foto: Bryan Ederveen (2026)

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 12 - Brandweer Kennemerland (VRK) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 12-90 Bedrijfsbrandweer TATA-Steel |
| Roepnummer | 12-9004 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 9-SNN-84 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.124 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden | Bedrijfsbrandweer Tata steel |
|---|