
Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Scania |
|---|
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BL-RL-20 |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 230 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 253 cm |
|---|
| Lengte | 726 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.940 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.260 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.040 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2016 Volendam 11-2033 |
|---|