
Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: John Lammes (2016)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: John Lammes (2016)
| Korps | 11 - Brandweer Zaanstreek-Waterland (VRZW) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 11-80 Zaandam West (Botenmakersstraat) |
| Roepnummer | 11-8033 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-VG-73 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 238 cm |
| Lengte | 726 cm |
| Massa ledig | 11.125 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.540 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.225 kg |
| Bijzonderheden |
|---|