11-8012 Waterongevallenvoertuig

Foto: John Lammes (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
|---|
| Kenteken | 78-BVR-7 |
|---|
| Bouwjaar | 2023 |
|---|
| Dienstjaren |
2023 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 190 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.592 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.408 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.692 kg |
|---|
Bijzonderheden