
Foto: Sem Smit (2026)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto: Sem Smit (2026)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 10-4334 > 10-6934 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4331 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-TH-87 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.940 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.560 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.040 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2021 Limmen |
|---|