
Foto: Bryan Ederveen (2026)

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Bryan Ederveen (2026)

Foto: Bruce Adema (2024)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-43 Limmen |
| Roepnummer | 10-4331 |
| Voorganger | 10-4334 Tankautospuit (BP-TH-87) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 73-BRN-1 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.175 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.825 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.275 kg |
| Bijzonderheden |
|---|