
Foto: Ramon Versteeg (2020)
10-6696 Dienstvoertuig Team Brand Onderzoek
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6696 Dienstvoertuig Team Brand Onderzoek

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-65 Regionaal |
| Roepnummer | 10-6696 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | V-309-TG |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 88 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.802 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 988 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.902 kg |
| Bijzonderheden |
|---|