
10-6694 Dienstvoertuig Leider COPI
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6694 Dienstvoertuig Leider COPI


| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-65 Regionaal |
| Roepnummer | 10-6695 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JRF-09-V |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.253 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 582 kg |
| Massa maximaal | 1.835 kg |
| Massa rijklaar | 1.353 kg |
| Bijzonderheden |
|---|