
Foto: 112 Den Helder (2021)
10-6522 Dienstvoertuig Coordinator Verkenningseenheden
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6522 Dienstvoertuig Coordinator Verkenningseenheden

Foto: 112 Den Helder (2021)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-65 Regionaal |
| Roepnummer | 10-6522 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | PX-700-V |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.313 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 607 kg |
| Massa maximaal | 1.920 kg |
| Massa rijklaar | 1.413 kg |
| Bijzonderheden | Meetplanleider |
|---|