
Foto: Bruce Adema (2026)


Foto’s: Ramon Versteeg

Foto: Bruce Adema (2026)


Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Den Oever |
| Roepnummer | 10-5033 > 10-5034 |
| Voorganger | WRG845 Tankautospuit (BN-32-XH) |
| Opvolger | 10-5033 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BR-FP-50 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 265 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.366 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.634 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.610 kg |
| Bijzonderheden | 2005-2023 Hippolytushoef |
|---|