
Foto: Wim Schuitema (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Hippolytushoef |
| Roepnummer | 10-5033 |
| Voorganger | 10-5033 Tankautospuit (BR-FP-50) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 79-BVH-5 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.455 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.545 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.555 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
