
10-4403 Dienstauto


| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-44 Den Helder |
| Roepnummer | 10-4403 |
| Voorganger | 10-4403 Dienstauto (ZT-278-B) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | X-191-HZ |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.191 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 519 kg |
| Massa maximaal | 1.710 kg |
| Massa rijklaar | 1.291 kg |
| Bijzonderheden |
|---|