
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-90 Regionaal |
| Roepnummer | 09-Dienstauto (68-RT-ZR) |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 68-RT-ZR |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2020 |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 540 kg |
| Massa maximaal | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.000 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
