
Foto: Ramon Versteeg (2021)
09-9305 Dienstauto Directeur Brandweerrepressie
Home » Voertuigen » Regio 9 - Brandweer Utrecht (VRU) » 09-9305 Dienstauto Directeur Brandweerrepressie

Foto: Ramon Versteeg (2021)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-91 Hoofdkantoor VRU (Archimedeslaan) |
| Roepnummer | 09-9305 |
| Voorganger | 09-9305 Dienstauto RCvD (17-HJR-8) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | L-122-RF |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.705 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 565 kg |
| Massa maximaal | 2.270 kg |
| Massa rijklaar | 1.805 kg |
| Bijzonderheden | DA Directeur Brandweerrepressie |
|---|