
Foto: Ramon Versteeg



Foto’s: Kees Verhoef

Foto: Ramon Versteeg



Foto’s: Kees Verhoef
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-80 Regionaal |
| Roepnummer | 09-5252 > 09-8052 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | BV-TD-25 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 14.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 630 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 14.470 kg |
| Bijzonderheden |
|---|