09-0680 Rietdakbrandbestrijdingsteamvoetuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 65-BV-XH |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2006 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 129 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.660 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 840 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.760 kg |
|---|
Bijzonderheden