
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-XX Regio servicecentrum West (Geldermalsen) |
| Roepnummer | 08-3181 > 08-9384 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VF-836-P |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.896 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 904 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.996 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2021 Malden |
|---|