

Foto’s: Wim Schuitema (2026)


Foto’s: Wim Schuitema (2026)
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-75 Maurik |
| Roepnummer | 08-7581 |
| Voorganger | 08-7581 Dienstbus (3-XVF-88) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | FR-B - First Responder Brandweer |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-84-HRH |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.941 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 559 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.041 kg |
| Bijzonderheden |
|---|