
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Adriaan van Hattum

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Adriaan van Hattum
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-66 Waardenburg |
| Roepnummer | 08-7007 > 08-7582 > 08-7581 > 08-6682 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 08-7581 Personeel/Materiaalvoertuig Terreinvaardig |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 3-XVF-88 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.975 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.025 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.075 kg |
| Bijzonderheden | 2015-2024 Lienden |
|---|