
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wouter Keano

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wouter Keano
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-90 Regionaal |
| Roepnummer | 07-4802 > 07-9395 |
| Voorganger | 07-9395 Dienstauto (31-NSJ-5) |
| Opvolger | 07-9395 Dienstauto |
| Type | HOvD - Hoofd Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 9-KBL-26 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2015 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.503 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 697 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.603 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2015 Bemmel 07-4097/07-4802 2015-2018 Regionaal 07-9395 |
|---|