

Foto: Ramon Versteeg (2020)


Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-57 Doesburg |
| Roepnummer | 07-4231 > 07-5731 > 07-9036 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 07-5731 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | BZ-TD-14 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.855 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.235 kg |
| Massa maximaal | 12.090 kg |
| Massa rijklaar | 10.955 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2016 Elst |
|---|