
Foto: Ramon Versteeg

Foto: HV-Nederland.Weebly.com

Foto: Ramon Versteeg

Foto: HV-Nederland.Weebly.com
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-11 Nijkerk |
| Roepnummer | 07-1131 > 07-9031 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-NL-21 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 778 cm |
| Massa ledig | 12.125 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.875 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.225 kg |
| Bijzonderheden | sinds 2017 Reserve voertuig |
|---|