07-8371 Gereedschap/Materiaalvoertuig

Foto’s: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BF-ZV-97 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
2017 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.670 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.420 kg |
|---|
Bijzonderheden