

Foto’s: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg (2020)


Foto’s: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-57 Doesburg |
| Roepnummer | 07-57SLA > 07-5787 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | SLA - Slangenaanhanger |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | WS-JN-46 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 230 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 980 kg |
| Massa maximaal | 1.300 kg |
| Massa rijklaar | 230 kg |
| Bijzonderheden |
|---|