
Foto: Ramon Versteeg (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-55 Zevenaar |
| Roepnummer | 07-5521 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | PX-066-Z |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.910 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.190 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.010 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Bijzondere uitrusting: veiligheidstester 25 kV hoogspanning Betuweroute. Rijdt als First Responder Brandweer met portofoonnummer 07-5580. |
|---|
