
Foto: Mitchell Kapel (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-52 Rheden |
| Roepnummer | 07-5096 |
| Voorganger | 07-5096 Dienstauto (07-ZNS-1) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DVT - Dienstvoertuig (terreinvaardig) |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | H-960-TS |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 177 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.275 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 715 kg |
| Massa maximaal | 2.990 kg |
| Massa rijklaar | 2.375 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
