


Foto’s: Anton Schelhorst



Foto’s: Anton Schelhorst
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-36 Arnhem-Noord |
| Roepnummer | 07-3671 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-K |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Kenteken | BV-FX-62 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 14.720 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.780 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 14.820 kg |
| Bijzonderheden |
|---|