
Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Luke Beens
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-34 Doorwerth |
| Roepnummer | 07-3405 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 80-LSJ-9 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.079 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 601 kg |
| Massa maximaal | 1.680 kg |
| Massa rijklaar | 1.179 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2017 Velp en Duiven 07-5602 |
|---|