
Foto: Archief Brandweerforum
07-3280 First Responder Brandweer
Home » Voertuigen » Regio 7 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) » 07-3280 First Responder Brandweer

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-32 Wolfheze |
| Roepnummer | 07-3280 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | FR-B - First Responder Brandweer |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VHB-24-V |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.480 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.020 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.580 kg |
| Bijzonderheden |
|---|